Fastbusy.pl

Przewieziemy Twoją paczkę do Holandii!

Potrzebujesz dostarczyć przesyłkę za zachodnią granicę? Boisz się, że popularne firmy kurierskie zawiodą? Zdaj się na naszą pomoc! Świadczymy profesjonalny przewóz towarów do Holandii, dlatego możesz być pewny, że powierzona przesyłka znajdzie się w dobrych rękach. Zajmujemy się realizowaniem dostaw od drzwi do drzwi, co oznacza, że odbiorca otrzyma paczkę bezpośrednio do miejsca swojego zamieszkania. Bez zbędnych komplikacji, szybko oraz terminowo – postaw na przewóz towarów. Holandia nie stanowi dla nas żadnego problemu! Jedyne, co musisz zrobić, to dopełnić wszelkich formalności związanych z nadaniem paczki. O czym należy pamiętać?
Busy do Niemiec Podlaskie

Przewóz towarów do Holandii. Zasady i reguły

Zasady

Zajmujemy się wyłącznie przewozem towarów dozwolonych, tj. przedmiotów niezagrażających zdrowiu i życiu podróżujących, a także w pełni legalnych. Przewóz towarów nie wymaga opłacania cła (Holandia znajduje się na terenie UE), jednak muszą być wypełnione dokumenty dot. wysyłek zagranicznych. Przyjmujemy wyłącznie przesyłki opatrzone adresem zwrotnym, na wypadek braku możliwości dostarczenia ich za granicę, leżących po stronie odbiorcy.

Reguły

Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie zawartości, aby uniknąć przypadkowego otwarcia się przesyłki w trakcie transportu. Zaadresuj paczkę w poprawny sposób – zadbaj o czytelność danych, a także o ich zgodność ze stanem faktycznym. Opłać przesyłkę przed nadaniem, aby mieć pewność, że odbiorca nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Trasa przewozu paczek z Polski do Holandii

– dojeżdżamy do mniejszych miejscowości (do 20km)

Rezerwacja przesyłu paczki
do Holandii

Ekspresowy przewóz towarów. Z nami zawsze na czas

Niezależnie od tego, czy masz do wysłania niewielką paczkę, czy też przesyłkę wielkogabarytową, a może nawet i sporą ilość bagażu – zajmiemy się przetransportowaniem wszystkiego z Polski do Holandii w niezwykle sprawny sposób. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele firm. Zapewniamy, że zrealizujemy usługę dostarczenia przesyłki jak najlepiej potrafimy! Zdecyduj się na realizowany przez nas przewóz towarów i zobacz, że Twoja rodzina bądź znajomi w Holandii wcale nie muszą czekać miesiącami na swoje paczki! Działamy terminowo, ponieważ wiemy, że wszystkim w tej sytuacji zależy na czasie. Możesz być więc pewny, że przesyłka nie utknie między granicami krajów. Gotowy poznać nowy wymiar w zakresie przewozu towarów? Holandia i inne destynacje – nadaj paczkę, dokąd chcesz!